Autor Wątek: Zmiany dokonane na forum  (Przeczytany 12406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Zmiany dokonane na forum
« dnia: 02.09.2011, 19:24:40 »
Zakładam taki temat, żeby w jednym miejscu informować Was o modyfikacjach dokonanych na forum - w większości o tych o które prosiliście.

W tym temacie będę wszystkie te rzeczy umieszczać, ale proszę byście w nim nie pisali swoich jeszcze innych propozycji - każda Wasza nowa propozycja niech będzie nowym tematem.

Co się zmieniło po Waszych prośbach:

- maksymalne dopuszczalne wymiary avatara zostały zwiększone do 82x82 px
- poprawiłem kolory poszczególnych grup - dla zwiększenia czytelności
- przy postach nicki też już będą kolorowane
- dodałem grupę "Płeć piękna" - grupa jest otwarta, więc każda zainteresowana może do niej dołączyć ;)
Do otwartych grup dołącza się w modyfikacjach profilu, link: http://banid.pl/forum/index.php?action=profile;area=groupmembership

Pewnie coś jeszcze zmieniłem ale mi wyleciało :D
« Ostatnia zmiana: 02.09.2011, 19:29:41 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Zmiany dokonane na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 06.09.2011, 12:15:44 »
Kolejna porcja zmian:
- dodana możliwość ignorowania działów - w tym celu chodzimy w Profil, potem rozwijamy Modyfikuj profil i wybieramy Ignoruj Fora - ustawienia
- dodane standardowe avatary - czyli znany ze Steama znak zapytania ;)
- wyłączyłem wyświetlanie ilości napisanych postów
- wyłączyłem naliczanie postów w dziale "przywitaj się"
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Zmiany dokonane na forum
« Odpowiedź #2 dnia: 19.09.2011, 02:36:17 »
Po wielu bojach udało się połączyć konta Premium ze strony z grupą Premium na forum :)
Tak więc od teraz wszyscy gracze posiadający konto Premium będą także wyróżnieni na forum. Powstanie dla nich także osoby dział, w którym będą z wyprzedzeniem informowani o zbliżających się konkursach.

Dla zainteresowany kontem Premium polecam: http://banid.pl/premium

Z pozostałych zmian - ostatecznie "do pilnowania porządku" zostało tylko trzech moderatorów - nie dlatego, że pozostali się nie nadawali, lecz dlatego, że koncepcja którą początkowo przyjąłem (mini-moderatorzy pod konkretne działy) nie przyjęła się i ostatecznie będą funkcjonować tylko "globalni moderatorzy".

Po drodze jeszcze pewnie było sporo drobniejszych zmian o których nie napiszę bo już o nich zapomniałem :D

Pozdrawiam :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline JSokol

Odp: Zmiany dokonane na forum
« Odpowiedź #3 dnia: 05.10.2011, 15:48:21 »
Trochę się zmieniło ostatnimi czasy, co pewnie każdy zdążył zauważyć ;)

Ze świeżych zmian warto wyróżnić:
- przy zmianie czyjejś reputacji (plus/minus) trzeba podać powód tej zmiany
- użytkownicy mogą przeglądać historię zmienianych reputacji związanych ze swoim profilem
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.