Autor Wątek: Powrót do działu po napisaniu postu.  (Przeczytany 8715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vojak

Powrót do działu po napisaniu postu.
« dnia: 02.09.2011, 16:51:18 »
Na szybko...

Po napisaniu postu jesteśmy (a raczej ja jestem) przekierowywani automatycznie do działu z listą tematów zamiast do tego co napisaliśmy. Jest tak na większości forach i myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Widzimy co napisaliśmy, możemy to jeszcze raz przeczytać i wyeliminuje to ewentualne błędy w wiadomościach czy sam fakt, że mogą one być nieprzemyślane. ;) Mimo wszystko... warto się nad tym zastanowić.

EDIT:

Teraz zauważyłem, że w moim przypadku problem ten pojawia się od czasu do czasu. Nie wiem czy to zależy od działu, w którym piszemy odpowiedź czy od czegoś innego.
« Ostatnia zmiana: 02.09.2011, 17:03:00 wysłana przez Vojak »

Offline Boltos

Odp: Powrót do działu po napisaniu postu.
« Odpowiedź #1 dnia: 02.09.2011, 17:21:22 »
Raczej zależy to od twojego hmm kompa? Ja nie mam z tym problemu

Offline JSokol

Odp: Powrót do działu po napisaniu postu.
« Odpowiedź #2 dnia: 02.09.2011, 17:28:13 »
Powinno przenosić do tematu, bo pamiętam że tak ustawiałem globalnie dla wszystkich grup.
W razie czego każdy może sobie to w ustawieniach profilu wygrzebać ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sagi

Odp: Powrót do działu po napisaniu postu.
« Odpowiedź #3 dnia: 02.09.2011, 17:42:43 »
http://banid.pl/forum/index.php?action=profile;area=theme;u=92

Wchodzisz Profil > ustawienia konta > Modyfikuj > Opcje wyglądu  i tam zaznaczasz  Domyślnie powracaj do wątków po wysłaniu wiadomości.

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Powrót do działu po napisaniu postu.
« Odpowiedź #4 dnia: 02.09.2011, 20:29:28 »
Zostało wszystko wyjaśnione.

~Close.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway