Autor Wątek: Goalunited  (Przeczytany 10967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline at1s

Goalunited
« dnia: 02.09.2011, 22:54:47 »
Witam!
Polecam wam menagera piłki nożnej w przeglądarce www.
1. http://www.goalunited.org
2. http://game.global.goalunited.org/loader.php

1-Tu założycie nowe konto
2-Tu możecie się logować

Jest to gra po Polsku wiec nie będziecie mieli żadnych problemów.

Offline Vojak

Odp: Goalunited
« Odpowiedź #1 dnia: 02.09.2011, 22:59:45 »
Grałem przez dłuższy czas i według mnie menadżer godny polecenia. Zwłaszcza ta nowa wersja bo kiedyś jeszcze miałem klub na poprzedniej. Ogólnie ciekawy, ładny, prosty interfejs jeżeli chodzi o sam wygląd. Sama kwestia zarządzania zespołem to dla mnie taki złoty środek spośród wszystkich menadżerów - powinno zadowolić zarówno tych wymagających jak i tych, którzy chcą się po prostu pobawić.

Mimo wszystko po jakimś czasie włącza się monotonia. Ale to już chyba kwestia tego, że nie jestem stworzony do takich gier. ;)

Offline Niquit

  • Użytkownik
  • Reputacja: -1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Still Alive!
    • StillAlive.com.pl
  • Steam_ID: 0:1:36723789
Odp: Goalunited
« Odpowiedź #2 dnia: 03.09.2011, 15:38:56 »
Gram w GoalUnited.

Może ktoś chętny na sparing? :> Tylko siła 12~.

Btw. przypomniałeś mi tym tematem o dzisiejszym meczu. ^^
DM: dm.stillalive.com.pl:27035
BF2: bf2.stillalive.com.pl:27028
CoD: cod.stillalive.com.pl:27048
AIM/AWP: aim.awp.stillalive.com.pl:27049

Offline Boltos

Odp: Goalunited
« Odpowiedź #3 dnia: 03.09.2011, 19:42:37 »
btw. Jest np. opcja typu premium itp? Bo jak dla mnie menager z premium jest o wiele bardziej faworyzowany.

Offline Vojak

Odp: Goalunited
« Odpowiedź #4 dnia: 03.09.2011, 19:51:07 »
Jest system premium. Szczerze mówiąc miałem do niego mieszane uczucia bo z jednej strony aż tak nie blokował naszych możliwości ale jednak było kilka elementów, które po jakimś czasie okazywały się dla niektórych niezbędne by efektownie zarządzać zespołem. Bo oprócz dodatków zmieniających wygląd stadionu, herbu, koszulek jest kilka opcji naprawdę ułatwiających planowanie treningów, taktyk. No ale jak to gra przez przeglądarkę... żadna nie jest dobra jeżeli nie posiada systemu premium - gra przynosi zyski to jest rozbudowywana i odpowiednio zarządzana.

Offline at1s

Odp: Goalunited
« Odpowiedź #5 dnia: 03.09.2011, 20:12:38 »
Jeszce teraz ta wersja ma być bardziej udoskonalona ponieważ z 2011 zamienia się na 2012 Przykro mi ja z tobą nie zagram siła 22.

Offline Flamaster

Odp: Goalunited
« Odpowiedź #6 dnia: 03.09.2011, 20:27:44 »
Grałem w to kiedyś przez chwilę. Jak dla mnie nic fajnego ;D może dlatego że bardziej pociąga mnie tworzenie takich gier niż granie w nie ?  :D