Autor Wątek: Lineage 2  (Przeczytany 8064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sagi

Lineage 2
« dnia: 03.09.2011, 21:18:06 »
Lineage 2




Gatunek: online / MMORPG / fantasy
Kategoria wiekowa: od 12 lat
Wersja językowa: w całości po angielsku
Wersja: Gracia Final CT3

Wymagania sprzętowe (minimalne):
System operacyjny: Windows® XP/Vista
Procesor: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz
Pamięc: 512 MB of RAM lub więcej
Miejsca na dysku: 10GB wolnego miejsca lub więcej
Grafika: 128mb+
Audio: DirectX® 9.0c

Opis:

Ogromny świat wykreowany przez twórcow zapewni nam setki dni przemirzania odległych krain.
Gra zapewnia nam mozliwość wcielenia się w jedną z ras Ork, Człowiek, Elf, Czarny Elf, Krasnolód oraz ciekawa rasa zwana Kamael.
Każda z nich może być kształcona w walce opartej na zdolnościach fizycznych (fighter) oraz może posługiwać się magią (Mystic). Następnie czeka nas ogrom wyborów które pokierują nasza postać na drodze jej rozwoju. Sam wybór profesji jest nie lada wyzwaniem gdyż ich ilość jest naprawdę ogromna. Każda profesja ma swoje słabe jak i mocne cechy lecz to nigdy nie przesądza o wyniku pojedynku (duel lub pvp)z inną postacią. Prócz malowniczych krajobrazów, rozbudowanego systemy rozwoju postaci możemy również posiadać własnego zwierzaka, który będzie nam towarzyszył, łowić ryby, wraz z klanem zdobywać zamki i posiadać wszystkie profity jakie ma władca Usmiech, brać udział w olimpiadach i zawodach no i oczywiście robić questy oferowane przez NPC.
Jest to opis gry w bardzo dużym skrócie i bo sama gra jest naprawdę gigantyczna więc jeśli lubicie tego typu gry to mogę wam zapewnić że dostarczy wam wiele godzin rozrywki.

Screeny: http://www.lineage2.com/pds/players.html
Film pokazowy: http://www.youtube.com/watch?v=4Khu0MCmWlU

Źródło: brak


SCRENY Z GRY :




// Zmieniłem źródło, nie szerzymy tutaj takiego typu stron. Pio
« Ostatnia zmiana: 04.09.2011, 11:10:05 wysłana przez Pio »

Offline Flamaster

Odp: Lineage 2
« Odpowiedź #1 dnia: 04.09.2011, 09:03:30 »
Porównując do WoW'a to lineage 2 bardzo dużo traci ;) według mnie jest o wiele gorsze :)