Autor Wątek: Setup KnesteRa:)  (Przeczytany 24820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Renegade

Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #15 dnia: 04.10.2011, 17:23:12 »
Na XP'ku ten komputer Ci się marnuje

Jestem bardzo ciekawy, dlaczego według Ciebie na XP ten  komp będzie działał gorzej niż na win 7? Możesz to uzasadnić?

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #16 dnia: 04.10.2011, 17:35:06 »
O marnowanie mu chodziło dlatego, że nie wykorzystuje całej pamięci RAM jaką posiada.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline Renegade

Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #17 dnia: 04.10.2011, 18:12:09 »
Właśnie takiej błędnej odpowiedzi się spodziewałem. Win Xp 64bit. obsłuży całą jego pamięć, a za to win 7 32bit. tego nie zrobi, będzie potrafił obsłużyć tylko mniej więcej połowę. Tu nie chodzi o system, ale właśnie znaczenie ma ilo bitowy to jest system ;)

Rafau

  • Gość
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #18 dnia: 04.10.2011, 19:20:08 »
Właśnie takiej błędnej odpowiedzi się spodziewałem. Win Xp 64bit. obsłuży całą jego pamięć, a za to win 7 32bit. tego nie zrobi, będzie potrafił obsłużyć tylko mniej więcej połowę. Tu nie chodzi o system, ale właśnie znaczenie ma ilo bitowy to jest system ;)

Za ta odpowiedz masz + myslalem ze z pompy nie wyrobie tu przed monitorem HAHAHA :D

Pytanie tylko czy kolegam ma XP 64 bit?

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #19 dnia: 05.10.2011, 22:28:38 »
Chciałbym nadmienić, że Windows XP 64-bity, jest pierwszym systemem, który zaczął to wykorzystywać. Dlatego jest on niedopracowany, ma dużo bugów, programy się na nim sypią itp. o Viscie nie wspominam, bo to też jest niewypał, dlatego windows 7 jest teraz najodpowiedniejszy, jeżeli ma się ponad 3GB ramu i 64 bit procesor.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline JSokol

Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #20 dnia: 05.10.2011, 22:45:06 »
Chciałbym nadmienić, że Windows XP 64-bity, jest pierwszym systemem, który zaczął to wykorzystywać. Dlatego jest on niedopracowany, ma dużo bugów, programy się na nim sypią itp. o Viscie nie wspominam, bo to też jest niewypał, dlatego windows 7 jest teraz najodpowiedniejszy, jeżeli ma się ponad 3GB ramu i 64 bit procesor.

1985
    Cray releases UNICOS, the first 64-bit implementation of the Unix operating system.[14]
1993
    DEC releases the 64-bit DEC OSF/1 AXP Unix-like operating system (later renamed Tru64 UNIX) for its systems based on the Alpha architecture.
1994
    Support for the MIPS R8000 processor is added by Silicon Graphics to the IRIX operating system in release 6.0.
1995
    DEC releases OpenVMS 7.0, the first full 64-bit version of OpenVMS for Alpha. First 64-bit Linux distribution for the Alpha architecture is released.[15]
1996
    Support for the MIPS R4000 processor is added by Silicon Graphics to the IRIX operating system in release 6.2.
1998
    Sun releases Solaris 7, with full 64-bit UltraSPARC support.
2000
    IBM releases z/OS, a 64-bit operating system descended from MVS, for the new zSeries 64-bit mainframes; 64-bit Linux on zSeries follows the CPU release almost immediately.
2001
    Microsoft releases Windows XP 64-Bit Edition for the Itanium's IA-64 architecture, although it was able to run 32-bit applications through an execution layer.
2003
    Apple releases its Mac OS X 10.3 "Panther" operating system which adds support for native 64-bit integer arithmetic on PowerPC 970 processors.[16] Several Linux distributions release with support for AMD64. Microsoft announces plans to create a version of its Windows operating system to support the AMD64 architecture, with backwards compatibility with 32-bit applications. FreeBSD releases with support for AMD64.
2005
    On January 31, Sun releases Solaris 10 with support for AMD64 and EM64T processors. On April 29, Apple releases Mac OS X 10.4 "Tiger" which provides limited support for 64-bit command-line applications on machines with PowerPC 970 processors; later versions for Intel-based Macs supported 64-bit command-line applications on Macs with EM64T processors. On April 30, Microsoft releases Windows XP Professional x64 Edition for AMD64 and EM64T processors.
2006
    Microsoft releases Windows Vista, including a 64-bit version for AMD64/EM64T processors that retains 32-bit compatibility. In the 64-bit version, all Windows applications and components are 64-bit, although many also have their 32-bit versions included for compatibility with plugins.
2007
    Apple releases Mac OS X 10.5 "Leopard", which fully supports 64-bit applications on machines with PowerPC 970 or EM64T processors.
2009
    Apple releases Mac OS X 10.6, "Snow Leopard," which ships with a 64-bit kernel for AMD64/Intel64 processors, although only certain recent models of Apple computers will run the 64-bit kernel by default. Most applications bundled with Mac OS X 10.6 are now also 64-bit.[16] Microsoft releases Windows 7, which, like Windows Vista, includes a full 64-bit version for AMD64/Intel 64 processors; most new computers are loaded by default with a 64-bit version. It also releases Windows Server 2008 R2, which is the first 64-bit only operating system released by Microsoft.
2011
    Apple releases Mac OS X 10.7, "Lion," which runs the 64-bit kernel by default on supported machines. Older machines that are unable to run the 64-bit kernel run the 32-bit kernel, but, as with earlier releases, can still run 64-bit applications; Lion does not support machines with 32-bit processors. Nearly all applications bundled with Mac OS X 10.7 are now also 64-bit, including iTunes.
Źródło - angielska wiki
Trochę się zrobił OT ale musiałem :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Rafau

  • Gość
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #21 dnia: 06.10.2011, 15:13:32 »
Troche robi sie OT, ale musze was naprowadzic. Windows XP 64-bitowa edycja jest pierwszym systemem 64- bitowym Microsoft-u, dlatego MOZE BYC (nigdy nie sprawdzalem) niestabilny, bo kazdy uczy sie na bledach. Wczesniej oczywiscie byly takie systemy ale nie MS, Unix, a MS to dosc spora roznica.

pozdr.

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #22 dnia: 06.10.2011, 17:54:55 »
Sokół no wiadomo, że o windows'y mi chodziło. :P Tak to ja wiem że były inne 64 bity. :)
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline KnesteR

  • Użytkownik
  • Reputacja: -7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadnego tekstu osobitego nie będzie;DD
  • Steam_ID: 0:1:9254495
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #23 dnia: 07.10.2011, 18:38:36 »
Tak sb mysle... po co wypuszczać coś w internet i w świat jeżeli wiemy od samego początku że to nieywpali i jest do d****
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI
A tu mój banid:D
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:9254495

Offline JSokol

Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #24 dnia: 07.10.2011, 19:40:31 »
Tak sb mysle... po co wypuszczać coś w internet i w świat jeżeli wiemy od samego początku że to nieywpali i jest do d****
A o czym mówisz? :P :D
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Kucu

  • Użytkownik
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • CPL PRO 2006
    • Allplay.pl profile
  • Steam_ID: 0:0:15316414
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #25 dnia: 10.10.2011, 09:36:55 »
Wypisałeś rzeczy, o których sam nie masz pojecia...
Zapewnie nie wiesz co to jest taktowanie magistrali itd.

Jak Boltos napisał... 8GB przy WinXP jest po prostu głupie, skoro Windows XP wykrywa 4GB, a może korzystać z 3,5GB (I tak jest ot za dużo)- więc chyba taka sugestia od JSokoła.

Myszki też nie znam, ale Twój poradnik na yt (Podkładki QCK na temat, której nie masz pojęcia), pokazuje, że jest słaba...
Creative Fatal1ty były dobre 2-3 lata temu, teraz są to zwykłe słuchawki, słabej jakości i nawet nie ma się czym pochwalić.

Tyle ode mnie. No i u Ciebie stwierdzenie "Więcej sprzętu, niż talentu" nie grozi...
PERFECT TIMING, PERFECT AIM!

Offline KnesteR

  • Użytkownik
  • Reputacja: -7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadnego tekstu osobitego nie będzie;DD
  • Steam_ID: 0:1:9254495
Odp: Setup KnesteRa:)
« Odpowiedź #26 dnia: 10.10.2011, 12:41:32 »
Windows Zmieniony na 7mke..

Sokół pisałem o windowsie 64bit.



Recenzje skasowałem, zdecydowanie za dużo tego : yyy,mm,, i zająknięć;D...

Tak p.s   minął tydzień na siódemce a niewidze niczego fajnego w tym systemie, chodź komputer włącza mi sie 11sekund:D
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI
A tu mój banid:D
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:9254495