Autor Wątek: Portal - za darmo do 20 września  (Przeczytany 10472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Portal - za darmo do 20 września
« dnia: 19.09.2011, 10:00:19 »
Wiem, że został już tylko jeden dzień, ale szczerze powiedziawszy dopiero dzisiaj się dowiedziałem, więc jakby ktoś też jeszcze nie wiedział a był zainteresowany, to gra Portal jest do jutra do pobrania przez Steam za darmo - http://store.steampowered.com/app/400/  8)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Vojak

Odp: Portal - za darmo do 20 września
« Odpowiedź #1 dnia: 19.09.2011, 10:49:50 »
Warto dodać, że to nie jest promocja, w której grać za darmo będziemy mogli tylko do 30 września a przez cały następny, dożywotni okres. Ja pobrałem i o dziwo nie pobierało całej gry a jedynie jej część. Ma to związek prawdopodobnie z tym, że Portal jest oparty na silniku bazowym Source, który wykorzystuje bibliotekę, która pobierała się właśnie z Counter Strike Source.

Ciekawa sprawa mimo, że to typowa zachęta do zakupienia następnej części tej gry.

Offline JSokol

Odp: Portal - za darmo do 20 września
« Odpowiedź #2 dnia: 19.09.2011, 11:14:52 »
Ciekawa sprawa mimo, że to typowa zachęta do zakupienia następnej części tej gry.
Dokładnie ;) Wiadomo że chodzi o "złapanie na haczyk" żeby zainteresować się klimatem i kupić Portala 2 ;) Ale zawsze to jakaś tam okazja żeby poznać grę "z pomysłem".

Z tego co słyszałem, to gierka jest na prawdę bardzo ciekawa i choć ta "darmowa wersja" jest na dosłownie kilka godzin grania, to jednak warto się w to zabawić. Ktoś z Was już w to pykał? Podzielacie te pozytywne opinie?
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.