Autor Wątek: Mouse Heartz  (Przeczytany 15914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Mouse Heartz
« dnia: 20.09.2011, 15:50:25 »
Posiadam IE 3.0 i Windows 7. Mój problem polega na ustawienie herców myszki. Przed formatem wszytko śmigało jak należy. Teraz jak ustawiam 500 HZ to się nie zmienia pozostaje na 125 ...
Używam programu  USB Mouse Rate Adjuster Setup. Ma ktoś jakiś sprawdzony poradnik i potrafi mi pomóc ?
Z góry dzięki

Offline JSokol

Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #1 dnia: 21.09.2011, 10:45:55 »
Myślę że warto się zainteresować tym: http://www.ngohq.com/news/15043-how-to-increase-usb-sample-rate-in-windows-vista-7-a.html

W razie problemów z tłumaczeniem wal śmiało ;)


Tak więc narzędziem które powinno "wyleczyć" Twój problem może być: http://www.download4a.com/Windows/Drivers/Input-Devices/Download-Hidusbf.html
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #2 dnia: 21.09.2011, 16:26:27 »
nie wiem niby robię zgodnie z tą instrukcją a nadal 125 ; /
możesz nagrać turturial jak to zrobić :D?

Offline JSokol

Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #3 dnia: 21.09.2011, 17:58:52 »
"Przed formatem" miałeś ten sam system?
W sensie Win7? 64/32bit?

Nie byłbym Ci w stanie nakręcić poradnika, bo nie korzystam z win7 ;] i jeżeli chodzi o myszkę to tego typu problemów nie napotkałem :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #4 dnia: 21.09.2011, 20:50:17 »
tak WIN 7 64-bit.
Jeszcze jutro zobaczę bo może coś źle przetłumaczyłem bądź przeoczyłem...

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #5 dnia: 21.09.2011, 21:04:21 »
Na wszelki wypadek przetłumaczyłem Ci ten tekst ( mam nadzieje że będzie łatwiej).

1. Pobierz stąd Driver Signature Enforcement Overrider.
2. Pobierz HIDUSBF (dołączony powyżej jako hidusbf.zip).
3. Uruchom Driver Signature Enforcement Overrider i wybierz Enable Test Mode.
5. Wypakuj HIDUSBF do jakiegoś folderu, kliknij Prawym przyciskiem myszy na HIDUSBF.inf i wybierz instaluj.
5. Uruchom Setup.exe z  folderu HIDUSBF, sprawdz Filtry na Urzedzeniu ( tego tłumaczenia nie jestem pewien :P) i wybierz interesującą Cie czułość
6. Uruchom ponownie Driver Signature Enforcement Overrider, wybierz Sign a System file i wprowadz pełną ścieżke tam gdzie jest zainstalowany plik HIDUSBF.sys ( przykład: C:\Windows\System32\Drivers\HIDUSBF.sys).
7. Zrestartuj komputer.
8. Może sprawdzić ustawienia używając Mouse Rate albo DirectInput Mouse Rate ( dołączone powyżej jako mouserate.exe i dimir.exe)
9. Jeżeli chcesz usunąć znak wodny, uruchom Driver Signature Enforcement Overrider i wybierz Watermark Removal
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline b0cz3k

Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #6 dnia: 19.03.2012, 08:04:25 »
Posiadam IE 3.0 i Windows 7. Mój problem polega na ustawienie herców myszki. Przed formatem wszytko śmigało jak należy. Teraz jak ustawiam 500 HZ to się nie zmienia pozostaje na 125 ...
Używam programu  USB Mouse Rate Adjuster Setup. Ma ktoś jakiś sprawdzony poradnik i potrafi mi pomóc ?
Z góry dzięki

Takie pytanie mam, oryginalnie miales mozliwosc ustawienia 500Hz czy podkrecales mysz?

Jezeli podkrecales, i od razu przy podkrecaniu ustawiles najwyzsza mozliwa wartosc to mogles sobie zlacze uszkodzic. Ale nie badzmy zlej mysli ;)

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Mouse Heartz
« Odpowiedź #7 dnia: 21.04.2012, 11:44:40 »
Już sobie poradziłem skorzystałem z Poradnika na cs-insider i jest okej :D