Autor Wątek: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza  (Przeczytany 22975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« dnia: 26.09.2011, 16:24:54 »
Cześć :)

Chciałem Wam przedstawić wstępną wersję nowej "skórki" przeglądania wyników o danym graczu.
Żeby za dużo nie pisać, to od razu przejdziemy do obrazka:


Jeśli macie jakieś sugestie to walcie śmiało, póki nie weszło jako ostateczna wersja ;) Jeżeli nie będzie większych uwag to po jeszcze kilku poprawkach niebawem to wrzucę na stałe :)

Pozdrawiam :)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline karolmetal1

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"
  • Steam_ID: 0:1:25741534
Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #1 dnia: 26.09.2011, 16:43:44 »
Hmm. Może lvl na eslu? Ja to często sprawdzam, mysle że da się to zrobić :)
"Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"

Offline Deragon

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #2 dnia: 26.09.2011, 17:09:39 »
Skórka? A czy będzie możliwość wybory wyglądu stary/nowy?

A co do wyglądu, no trochę zmienione, wygląda przyzwoiciej, aczkolwiek jestem przyzwyczajony do starej wersji. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
"Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... To co utracono żyć może w naszych wspomnieniach."

Offline JSokol

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #3 dnia: 26.09.2011, 17:14:42 »
Skórka? A czy będzie możliwość wybory wyglądu stary/nowy?
Nie będzie takiej możliwości - dlatego "wtajemniczam" Was stopniowo żeby potem szoku nie było. Zmianę układu wyświetlanych danych uważam za zmianę "na lepsze" i myślę że z czasem wszyscy do niej przywykną i też dojdą do wniosku że jest lepiej ;)

Hmm. Może lvl na eslu? Ja to często sprawdzam, mysle że da się to zrobić :)
Póki co odpada z przyczyn technicznych - ESL ma sporo ciekawych zabezpieczeń, o których w sumie nie ma sensu się tutaj rozpisywać. W każdym bądź razie lvl graczy może się zmieniać bardzo często, więc ciągłe pobieranie tego generowałoby niepotrzebnie duży transfer no i mogłoby się kończyć wpadkami w sidła wcześniej wspomnianych zabezpieczeń :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Boltos

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #4 dnia: 26.09.2011, 17:54:47 »
A gdy nie ma mnie w rubryce Znany profil? Po prostu tej rubryki nie będzie?

Offline JSokol

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #5 dnia: 26.09.2011, 18:04:42 »
A gdy nie ma mnie w rubryce Znany profil? Po prostu tej rubryki nie będzie?
Tak, wtedy tej rubryki nie będzie.
Ogólnie można powiedzieć że to będą takie trzy bloki:
- pierwszy dotyczy profilu Steam Community
- drugi dotyczy baz banów i innych "różności"
- trzeci blok to blok z rezerwacją dla banidowych danych
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline magma

  • Użytkownik
  • Reputacja: -19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nobody is perfect... My name is Nobody.
    • Kanał YT
  • Steam_ID: 0:1:34208429
Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #6 dnia: 26.09.2011, 18:19:24 »
Jak dla mnie brak tutaj spójności kompozycji(chodzi o to, że te 'boxy/pola/kwadraty' po prostu są jeden pod drugim). Obecna wersja wg mnie lepsza.
"...bo jest paru ludzi, bo jest parę w życiu dobrych chwil, bo jest parę złudzeń,
które warto mieć by żyć..."


Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #7 dnia: 26.09.2011, 18:49:33 »
a mi ta wersja podoba się znacznie bardziej, choć dodałbym profil na forum :) i ew inne ligi - cyberek i allplay :)

Offline Boltos

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #8 dnia: 26.09.2011, 20:57:43 »
dodałbym profil na forum

Dobry pomysł, magma może dlatego Ci się nie podoba bo się przezwyczaiłeś do starego wyglądu

Offline JSokol

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #9 dnia: 26.09.2011, 21:07:54 »
Rzeczywiście - zapomniałem o wskazaniu na profil forumowy. Ale to dopiero w najbliższych dniach bym dorobił. Póki co staram się dopieścić co trzeba żeby móc już oddać nowy wygląd do użytku, a najwyżej jakieś dodatki i modyfikacje będę później jeszcze wprowadzać.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline aimowaty

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #10 dnia: 26.09.2011, 21:39:56 »
hmm po co level, to jak samo jakbyś dał poziom upalenia na wiaderku.

jak można to pozmieniaj "Konto Steam" na bardziej kolorowe, bo dla mnie za dużo napisów :)

Offline Vojak

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #11 dnia: 26.09.2011, 21:54:02 »
Ogólnie wygląda to dość ciekawie i nie można mieć większych zastrzeżeń. Mimo wszystko wersja, która jest aktualnie albo z kwestii przyzwyczajeń albo po prostu z powodu, że jest lepsza - wygląda dla mnie trochę lepiej i praktyczniej. Mimo wszystko nie byłaby to zmiana na gorsze.

Patrząc "marketingowo" - brak niektórych rubryk dla tych bez konta premium zamieniłbym na rubryki typu ,,Kup konto premium, wspomóż nas, miej więcej możliwości!" lub coś w tym stylu. ;)

No i ogólnie zmieniłbym teksty ,,potoczne" typu ,,sprawdź bany na publikach" na coś bardziej oficjalnego czyli np. ,,Sprawdź bany na serwerach publicznych". Trzeba wiedzieć kiedy przechodzić z małego projektu tworzonego przez jedną osobę do profesjonalnego serwisu prezentujący konkretny poziom.

Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #12 dnia: 26.09.2011, 22:32:41 »
do Profesjonalnego serwisu prezentujący konkretny poziom.

Prowadzonego przez jedną osobę :P

Offline JSokol

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #13 dnia: 26.09.2011, 22:39:46 »
Vojak mądrze prawisz :>
Z racji że dzisiaj mam ostatnie godziny wakacji :(
i jutro od 9 do 18 siedzę na uczelni, to pewnie jakoś dopiero wieczorkiem postaram się ogarnąć ostatnie poprawki i puszczę to "w świat" :)

Co do "starej wersji" - była względnie dobra dla danych, które są dostępne teraz, ale jak mają dojść konta ESL (dla niektórych SIDów jest nawet po kilka kont) to wtedy znów by się to wydłużyło w dół, do tego pewnie dojdą nowe bazy banów (jak się uda to chociażby baza ESL) więc wszystko by się tak rozciągnęło, że przestałoby być czytelne. Trzy kolumny dają lepszą możliwość skondensowania treści.

Dzięki za wszystkie uwagi - jak ktoś ma jeszcze jakieś to oczywiście piszcie śmiało ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sagi

Odp: Nowy wygląd przy wynikach sprawdzania danego gracza
« Odpowiedź #14 dnia: 27.09.2011, 14:32:27 »
Mi się podoba
ładna skórka ładny interface czy jak to sie pisze
« Ostatnia zmiana: 27.09.2011, 14:45:30 wysłana przez Pio »