Autor Wątek: Banid, a azereus.pl  (Przeczytany 11436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Banid, a azereus.pl
« dnia: 08.10.2011, 15:24:46 »
Azereus skopiował banid. :O
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Offline JSokol

Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 08.10.2011, 16:05:23 »
Widziałem, nie rozumiem posunięcia pdra, ale azereusowa "sprawdzarka" nie wydaje mi się być lepsza albo wygodniejsza od banidowej - ale o tym już pewnie zadecydują sami użytkownicy ;)

// Przeniosłem do działu "Rozmowy o Banid -> Rozmowy ogólne"
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Sylwia_R

  • HD 58061 VY CMa
  • Moderator Globalny
  • *
  • *
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
  • stoją otworem podboje gdzie czytelników roje...
    • Sylwia :D
  • Steam_ID: 0:1:9460945
Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 08.10.2011, 17:42:58 »
Marna kopia banid. Tylko się zastanawiam po co tworzyć coś co już jest zamiast brać czynny udział w ulepszaniu istniejącego projektu?!

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 08.10.2011, 18:11:30 »
Tacy ludzie teraz, każdy woli swoje mieć niż komuś pomagać, niestety;/
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline Renegade

Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 08.10.2011, 18:22:33 »
Marna kopia banid. Tylko się zastanawiam po co tworzyć coś co już jest zamiast brać czynny udział w ulepszaniu istniejącego projektu?!

Większa konkurencja na 'rynku' to coś dobrego dla potencjalnego odbiorcy, czyli nas. Obie strony będą teraz ulepszać swoje strony, żeby przyciągnąć więcej ludzi. Oczywiście nie mówię, że JSokol tego wcześniej nie robił ;)  Lepiej żeby nie było żadnego monopolisty to nigdy nie jest dobre(patrz np. tp). 


Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 08.10.2011, 20:29:45 »
wpiszcie sobie dowolny SID (nieistniejący) do bazy azera i zobaczcie jak ich program działa :P

Offline JSokol

Odp: Banid, a azereus.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 08.10.2011, 20:51:51 »
wpiszcie sobie dowolny SID (nieistniejący) do bazy azera i zobaczcie jak ich program działa :P
Dokładnie :D
Pierwsze co jak to zobaczyłem, to wpisałem:
0:1:2:3:4:5:6:7:8:9
 i się okazało że ten wymyślony przeze mnie twór nie dość że jest sidem to jest czysty :D
Albo wklejcie przykład który jest na głównej stronie Banid - też ładne cuda się posypią.

Rene co racja to racja. Jak pojawia się monopolista to wstrzymuje się rozwój. Mimo wszystko choć przez długi czas Banid był jedną taką wyszukiwarką, to jeszcze nigdy nie zatrzymałem się w jednym miejscu. Cały czas staram się projekt rozwijać, ulepszać, choć czasem przeciętny użytkownik nie widzi wkładanej pracy. Rozwijanie tego projektu sprawia mi frajdę (choć bywają też gorsze chwile :D) i póki tak będzie to Banid w miejscu stać nie będzie ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.