Autor Wątek: Humble Indie Bundle  (Przeczytany 2378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Humble Indie Bundle
« dnia: 19.03.2012, 20:08:11 »
Kto wie o co chodzi, może bezpośrednio wejść na:
http://www.humblebundle.com/
gdyż pojawiła się nowa porcja gierek do kupienia.

Kto nie wie o co chodzi, ten może się dowiedzieć poniżej:
Humble Indie Bundle to swego rodzaju projekt, w którym to co jakiś czas można przez kilka dni kupić za "co łaska" z góry określone przez wydawców gry. Możesz za cały komplet zapłacić 0.01$ a możesz 100000$ - wszystko zależy od Ciebie. Przy kupnie możesz jednocześnie wybrać, jaki procent wpłacanej przez Ciebie kwoty ma iść na konto wydawców, jaki procent na cele charytatywne etc, etc. Zawsze jest również tak, że dla tych, który zapłacą więcej niż wynosi aktualna średnia wpłat, przygotowany jest bonus w postaci dodatkowej gry/dodatkowych gier. Istotne jest również to, że w zdecydowanej większości gry są wieloplatformowe! Tak więc można w nie grać na Windowsach, Linuksach, Mackach i od niedawna są również gry na Adroida!

Od kilku wydań regularnie kupuję wydawane przez nich gry. Wydaje mi się że inicjatywa oraz sama forma jest bardzo interesująca i godna pochwały. Przy płatności nie trzeba dysponować kartą kredytową - wystarczy chociażby PayPal.

Filmik z aktualnego rzutu:
http://www.youtube.com/watch?v=apnN-H4G1Vg
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.