Autor Wątek: Piłka nożna - najlepszy sport :)  (Przeczytany 25136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FarteN.?

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #15 dnia: 02.09.2011, 16:17:49 »
Wiem, a po meczu zgarnął najlepsze notowania, no ale jednak zawsze będziemy mieli w pamięci, że puścił 8 bramek ;p
Zapraszam na n00bs.pl, aktualnie do wygrania koszulka za reklamowanie jednego z serwerów ( AIM/AWP )
AIM/AWP: 89.231.6.20

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #16 dnia: 02.09.2011, 16:24:31 »
Ale za to karny obronił, według mnie to wielki wyczyn. :) Presja i w ogóle, pełne skupienie trzeba mieć. :)
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline Vojak

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #17 dnia: 02.09.2011, 16:25:06 »
Piłka jak piłka.. za czasów wczesnego dzieciństwa w nic innego się nie grało w moich okolicach więc padło właśnie na nią. Do pewnego czasu grałem jako lewy obrońca a później stoper w rozgrywkach juniorów ale po dwóch kontuzjach i wejścia w etap kiedy ma się coraz mniej czasu (i przy okazji chęci) - gram tylko dla przyjemności średnio raz w tygodniu jak się uda zarezerować Orlik, halę czy boisko szkolne ze sztuczną nawierzchnią.

Zawodowa piłka nożna to już coś innego. Staram się regularnie śledzić europejskie ligi ze szczególnym zwróceniem uwagi na ligę angielską i londyński Arsenal. Sobotnie popołudnie przy świetnym dla mnie klimacie na angielskich boiskach i podsumowanie tego piwem na wieczór czy zabawą w klubie - bardzo dobre rozwiązanie. ;)

Ogólnie ostatnio znalazłem nawet swój profil w oficjalnej bazie piłkarzy Polskiego Związku Piłki Nożnej... niby pierdoła ale fajne uczucie. ;)

Offline Boltos

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #18 dnia: 02.09.2011, 17:39:37 »
Tak, ludzie mówią że dzieci teraz 12 letnie tylko przez kompami. Tylko to nie prawda bo co dzień widzę dzieciarnie która gra w piłkę.

Offline Pio

  • Cheater
  • Użytkownik
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • banid
  • Steam_ID: 0:0:12935899
Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #19 dnia: 02.09.2011, 20:10:42 »
No to powinieneś się cieszyć z tego widoku, bo to rzadkość teraz. :) U mnie na boisku jeszcze dwa lata temu, kiedy się nie przyszło to byli ludzie do grania, a to w nogę albo w kosza, a teraz przez całe wakacje tylko dwa razy widziałem żeby było boisko zajęte. :/ Więc częściowo jest to racją, że dzieci wolą teraz siedzieć przed kompem albo pić w krzakach, zamiast uprawiać sport. :) Jakieś gwiazdy i talenty się znajdą, ale i tak wszystko prowadzi do upadku piłki nożnej jak i innych sportów. :) Takie moje zdanie.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spądzać czas z idiotami."
— Ernest Hemingway

Offline MafiOozo

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #20 dnia: 02.09.2011, 20:17:57 »
Myślę, że w samorządach lokalnych władze za mało inwestują w rozwój sportu lub kultury ( w więszkości ) Dając za przykład moją gminę, OSiR ( Ośrodek SPortu i Rekreacji ) organizuje wiele imprez sportowych, wiele lig w piłkę nożną, turnieji itp Stawiają na czynność młodzieży. Właśnie wróciłem z bosika i roiło się od młodzieży grajacej w piłkę ( równiez się w nią wliczam ) Poprostu trzeba umieć do niej dotrzeć :D

Offline Vojak

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #21 dnia: 02.09.2011, 20:30:37 »
Jeżeli chodzi o młode talenty to nie ma się co oszukiwać ale patrząc na rozwój polskiego szkolnictwa w zakresie sportu jest to osoby z predyspozycjami nie mają się jak wybić bez napotkania na drodze masy problemów, przeszkód. Znam około 5 osób, które jakby zostały zauważone i otrzymałyby "zaplecze" do tego by skupiać się tylko i wyłącznie na treningu, na którym będą obserwowane ich szczegółowe umiejętności - mogłyby osiągnąć w piłce naprawdę sporo.

A teraz jak to wygląda? Młodzi, którzy umieją grać w piłkę jeżdżą na zawody szkolne, grają w miejscowych klubach najlepiej jak potrafią a bez jakiś znajomości czy niesamowitego farta nie zostaną zauważone, nie dostaną żadnej szansy. To jest największy problem.

Offline ace

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Witajcie, część i czołem !
  • Steam_ID: 0:1:10928113
Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #22 dnia: 02.09.2011, 21:03:37 »
Polska rzeczywistość

Offline Boltos

Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #23 dnia: 02.09.2011, 21:52:24 »
Ehe a Orliki? ;o

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Piłka nożna - najlepszy sport :)
« Odpowiedź #24 dnia: 06.09.2011, 09:28:19 »
Moim ulubionym klubem jest CHELSEA! :)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."