Ankieta

Wprowadzenie PayPal

Jestem na TAK
3 (75%)
Jestem na NIE
1 (25%)
Lubie placki
0 (0%)

Głosów w sumie: 4

Autor Wątek: Forma płatności -> PayPal  (Przeczytany 12838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Forma płatności -> PayPal
« dnia: 23.08.2012, 13:11:09 »
Witam :)
Chciałbym zaproponować wprowadzenie możliwości kupowania reklam / premium formą płatności przez PayPal.
Forma dotpay (czy jaka tu jest) ma bardzo dużą prowizje, tak jak każda forma płatności sms czyli ok. 60% kasy idzie dla DotPay, a reszta do potrfela na danym serwisie.
Osobiście bym kupił te Premium jak i reklamę, lecz nie mam zamiaru wysyłać SMSów, które są nie opłacalne.
Najlepszą i uniwersalną formą płatności byłby PayPal, nie chcę mi się rozpisywać jaki on jest dobry itd, ale jest najlepszą formą płatności.

Offline Kielon

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nic nie jest warte by przejmować się niczym
    • Owoce Egzotyczne
  • Steam_ID: 0:0:30793537
Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #1 dnia: 23.08.2012, 14:30:25 »
Witam :)
Chciałbym zaproponować wprowadzenie możliwości kupowania reklam / premium formą płatności przez PayPal.
Forma dotpay (czy jaka tu jest) ma bardzo dużą prowizje, tak jak każda forma płatności sms czyli ok. 60% kasy idzie dla DotPay, a reszta do potrfela na danym serwisie.
Osobiście bym kupił te Premium jak i reklamę, lecz nie mam zamiaru wysyłać SMSów, które są nie opłacalne.
Najlepszą i uniwersalną formą płatności byłby PayPal, nie chcę mi się rozpisywać jaki on jest dobry itd, ale jest najlepszą formą płatności.

Ja raczej sceptycznie jestem nastawiony do tego pomysłu. Jak ktoś ma kasę to wysyła smsa jak nie ma to nie. PayPal jest dla mnie zbędny w tej sytuacji. Jest szybko i sprawnie, po co się bawić w jakieś PP ?
"I nie postrzegajmy nieodwracalnej przeszłości, jako kompletnie zmarnowanej, kompletnie bezowocnej, skoro wyrastając na jej zgliszczach, wznioślejsze osiągamy cele." - Henry Wadsworth Longfellow

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #2 dnia: 23.08.2012, 15:37:57 »
Dla Ciebie to może "jakieś" PP, widzę, że też nawet pewnie tego nie znasz, bo PayPal jest bardziej powszechną formą płatności niż te wysyłanie smsów, a bynajmniej bardziej opłacalną dla obu stron.

Offline JSokol

Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #3 dnia: 23.08.2012, 22:00:40 »
PayPal jak najbardziej wchodzi w grę, nawet kiedyś kilka osób z takiej opcji skorzystało, tylko ostatecznie wyleciało mi z głowy żeby dodać stosowną informację na stronie.

Jedynym minusem takiej formy jest konieczność "oczekiwania na moją reakcję" po wpłacie, bo jednak w przypadku SMSów wszystko odbywa się automatycznie, a w przypadku PayPala konieczna jest moja interwencja.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - równowartość SMSa można pokryć PayPalowymi ośmioma złotymi.

Po powrocie z wakacji przygotuję odpowiednią opcję na stronie. A gdybym zapomniał... albo nie - tym razem nie zapomnę! ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #4 dnia: 23.08.2012, 22:41:16 »
Cytuj
* wyślij SMS o treści HPAY.BANID pod numer 7955 (9zł + VAT)

Z tego co wiem to wychodzi 11zł za sms (10.98 bodajżę dokładnie), więc przychodzi równowartość to około 5, max 6 zł :)


//edit
z tego co wyczytałem to jest to 4,32zł
« Ostatnia zmiana: 23.08.2012, 22:45:05 wysłana przez `NN »

Offline SerNick

Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #5 dnia: 23.08.2012, 22:59:03 »
Płacąc przez SMS nie musisz nikogo do obsługi angażować, więc nie ma co wyliczać co i za ile bo opcja PayPal jest po prostu tańsza ale bardziej zawila i tyle.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #6 dnia: 23.08.2012, 23:15:52 »
Od tego są darmowe skrypty.
Pozatym, jak zmieni na te 5zł, to zarobi na tym i tak i tak więcej niż poprzez system sms, bo można wysłać 2 przelewy na których zarobi 10zł łącznie, a dana osoba będzie miała premium na 2 miesiace lub zarobić niecałe 5zł, a osoba wtedy będzie miała premium na miesiąc.
« Ostatnia zmiana: 24.08.2012, 01:25:02 wysłana przez `NN »

Offline JSokol

Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #7 dnia: 24.08.2012, 08:54:33 »
A słyszałeś jeszcze o takim czymś jak podatek dochodowy? PayPal jest płatnością alternatywną, tańszą dla użytkownika ale bardziej zawiłą dla mnie i dla osób które miałyby zająć się dodatkową obsługą tego. Ostateczną wysokość jeszcze na spokojnie przemyślę, ale wstępnie utrzymuję te 8zł.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #8 dnia: 24.08.2012, 12:08:07 »
Nie słyszałem, bo nie obowiązuje mnie takie coś :> Ale skoro tak jest, to już piszę.

Offline JSokol

Odp: Forma płatności -> PayPal
« Odpowiedź #9 dnia: 26.08.2012, 19:29:54 »
http://banid.pl/premium?paypal - mam nadzieję, że wszystko zrobiłem jak trzeba, bo to "mój pierwszy raz" z takimi PayPalowymi przyciskami ;) :P
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.