Autor Wątek: [Anticheat.pl] Druga już taka sprawa  (Przeczytany 8416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pitbull

[Anticheat.pl] Druga już taka sprawa
« dnia: 12.10.2012, 20:47:29 »
http://www.anticheat.pl/forum/index.php?showtopic=5990&pid=21179&st=0&#entry21179



http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/3730

Demo rozpisywałem ja, wrzucił mój kumpel z teamu. Zgloszenie miało na celu sprawdzenie umiejętnosci oceniania przez adminów, jak widać pokazało i to jeszcze jak. Aimbota tam brak, wh itp również. Specjalnie machałem celownikiem, próbowalem nasladowac ruchy jakiegoś gównianego aima.
Na blacklisted również zostałem zbanowany, ale sami po chwili mnie uniewinnili. Nie musialem placic, a ni się wypominać.

Na bl pierwsza wiadomość przez osobę X, "tak może sobie każdy napisac", tak więc przedstawie krótka rozpiske.

0:20 runda nożowa, nie klikam MOUSE1 a trzęsie, potem bije i nie trzęsie. No to jak to jest z tym aimem?
01:34 nie trzęsie z usp
01:38 bawie sie celownikiem, nie widać? To oglądać dalej ;) Do konca rundy.
02:43 nawet mi to nie wychodzi, gołym okiem widać, ze to normalne ruchy myszki -.-

Dalej nie trzeba, no chyba że ktoś jest naprawdę nie kumaty, to niech ogląda dalej i się dziwi. Dodam, ze myszka VIPER media-tech 1600 dpi 3,6 sens.

Pozdrawiam KaZe, kompi, Patka:*, Holender i resztę osób która źle oceniła tak proste i głupie demo.




Blacklisted zareagowało od razu i sami z własnej kieszeni zapłacili za uniewinnienie. A do włodarzy portalu anticheat nie mozna się doprosić, założyciel ignoruje wiadomosci, a sędzia główny po zaproszeniu na steam, pierwsza wiadomosc "no dalej spinaj", po krotkiej rozmowie "aż mi wstyd", a po 3 minutach delete ;) Każdy pamięta sytuacje z graczem Ciara. Banid zakończyl wtedy wspolprace z portalem anticheat, ale nie na długo. A teraz chce udowodnic, ze nie warto...

I jeszcze jedna sprawa, nie trollowac mnie, tu chodzi o anticheat.pl ;)
« Ostatnia zmiana: 12.10.2012, 20:52:59 wysłana przez Pitbull »

nothing1337

  • Gość
Odp: [Anticheat.pl] Druga już taka sprawa
« Odpowiedź #1 dnia: 13.10.2012, 16:04:28 »
Ja grałem czysto.. i dostałem bana na BL i AC
bo gość którzy to wrzucał ma znajomości i załatwił mi bana..

Tak własnie działają portale takie..



Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: [Anticheat.pl] Druga już taka sprawa
« Odpowiedź #2 dnia: 20.10.2012, 23:47:48 »
Olej te AC i BL, obecnie nie ma żadnej kompetentnej organizacji zajmującej się wyłapywaniem cheaterów, teraz wszystko idzie "po znajomości" albo "za kasę", są oczywiście jeszcze obiektywni ludzie, ale jest ich coraz mniej i napewno takich nie znajdziesz na w/w serwisach.

Jedni są warci drugich ;)

btw. Grałem kiedyś przeciwko kompiemu mixa (przez mirca znaleziony), to po mixie starszył mnie tekstami typu "no to dzisiaj będzie rozpiska na AC, pożegnaj się ze steamem" - posrałem się ze strachu, dosłownie ;) Kompi 2k10 hajt z lig podwórkowych

btw2. KaZe to odpał, nie wiem czemu go wymieniłeś, ale on jest odpalony, kiedyś z nim grałem i hajt bez ścian, wszystko wiedział kto gdzie jest, szybkostrzelny, słyszał ludzi idących na shifcie, zza ścian zawsze wyskakiwał z celownikiem PROSTO na głowie itd ;)
« Ostatnia zmiana: 20.10.2012, 23:57:08 wysłana przez `NN »

nothing1337

  • Gość
Odp: [Anticheat.pl] Druga już taka sprawa
« Odpowiedź #3 dnia: 22.10.2012, 15:05:07 »
Niestety tak jest.