Autor Wątek: Reklamy google w panelu bocznym  (Przeczytany 7366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Reklamy google w panelu bocznym
« dnia: 09.11.2012, 15:40:41 »
Cześć,
mam propozycje, albo i nawet prośbę o to, aby tabelka "Partnerzy" znajdywała się jednak nad tabelką reklam googli. Lepiej to wygląda, a reklamy mało kto, a z reguły nikt nie klika.
Nie chce mi się więcej na ten temat rozpisywać, ale jak dla mnie to o wiele lepiej wyglądało jak Partnerzy byli wyżej ;)

Offline JSokol

Odp: Reklamy google w panelu bocznym
« Odpowiedź #1 dnia: 09.11.2012, 21:33:03 »
Wiesz, reklama ma to do siebie, że przynosi jakiś dochód. Chciałbym wreszcie zacząć kupować jakieś ciekawsze nagrody pod konkursy, mam w planach przenieść się wreszcie na serwer dedykowany (to wydatek rzędu kilkuset złotych miesięcznie, miesiąc w miesiąc) z tym całym Banidem i innymi stronkami i wtedy też (wreszcie) napisać cały Banid od nowa z jeszcze większymi możliwościami.

Wcześniej były tam reklamy AdTaily, które od dzisiaj serdecznie, szczerze i z całego serca wszystkim ODRADZAM. To jak się zachowali w ostatnich dniach przechodzi ludzkie pojęcie, a niestety nie jestem w stosunku do nich "zbyt mały" by zakończyć sprawę w sądzie, no ale trudno, naciąłem sie na nich i nigdy więcej już tego nie zrobię.

Póki co więc tak bym to zostawił - plany są wielkie, na nowej stronie która jest w planach już od wieków będzie na pewno inny rozkład bloków, przez co też i "na wszystko" znajdzie się lepsze miejsce :)

Pozdrawiam
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline `NN

  • Użytkownik
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Filip =)
    • CSCenter.pl
  • Steam_ID: 0:0:14868234
Odp: Reklamy google w panelu bocznym
« Odpowiedź #2 dnia: 11.11.2012, 21:31:33 »
Rozumiem, miej nadzieję, że to przeszkadza tylko mi jako pojedynczej jednostce i nie będzie to miało jakiegoś większego wpływu na więcej osób :)
Skoro tak to wygląda, to raczej można zamknąć.