Autor Wątek: Reputacja  (Przeczytany 25291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deragon

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #15 dnia: 03.09.2011, 14:07:18 »
Taka rzecz to fajna sprawa , a są tu rangi od x postów?
Z tego co widzę, to jest.
- Nowy użytkownik
- Użytkownik

Co dalej? Sam JSokol to wie :)
"Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... To co utracono żyć może w naszych wspomnieniach."

Offline JSokol

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #16 dnia: 03.09.2011, 14:22:15 »
są tu rangi od x postów?
Tak, są.

Nowy użytkownik --> Użytkownik --> a dalej to już tajemnica :D zobaczycie z czasem ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Deragon

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #17 dnia: 03.09.2011, 14:38:38 »
Wracając jeszcze do tej reputacji, można jedynie by trochę ją zmodyfikować. Przenieść przyznawanie punktów obok     Cytuj (zaznaczone).
Oraz można ładne graficzne ikony "+" i "-" dać zamiast "[plus]" "[minus]".
"Piasków czasu nic nie zatrzyma. Lata mijają, czy tego chcemy, czy nie... To co utracono żyć może w naszych wspomnieniach."

Offline dzemba-dzemba

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Widzewiak :)
  • Steam_ID: 0:1:26499170
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #18 dnia: 04.09.2011, 03:04:15 »
ja jestem na nie :)
wtedy ludzie będą kopiować z innych for różnego typu poradniki żeby wbić sobie jak największą reputacje.
Rangi od x postów też nie powinny tutaj mieć swojego miejsca bo po prostu będzie wielkie spamowanie żeby mieć inny kolor nicku :/

Co najwyżej można dać " Lubię To " ( Bez "Nie lubię tego :D ) Ale najlepiej żeby to się nie zliczało w formie reputacji i nie było pokazywane w profilu :)

Tyle ode mnie
Typer CsTorun - Świetna zabawa i dobre nagrody - Zapraszam
http://cstorun.pl

Offline Flamaster

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #19 dnia: 04.09.2011, 08:56:54 »
Ja jestem za stawianiem "Banów" :D

Offline Sylwia_R

  • HD 58061 VY CMa
  • Moderator Globalny
  • *
  • *
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Kobieta
  • stoją otworem podboje gdzie czytelników roje...
    • Sylwia :D
  • Steam_ID: 0:1:9460945
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #20 dnia: 04.09.2011, 12:52:46 »
Mi ogólnie nie przeszkadza tak jak teraz jest, ale jeśli coś już zmieniać będziecie to zróbcie tak żeby było najprościej i najczytelniej jak się da, bo później będzie tylko pełno niepotrzebnych graficzek zwalniających wczytywanie forum :)

Offline karolmetal1

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"
  • Steam_ID: 0:1:25741534
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #21 dnia: 04.09.2011, 15:53:00 »
oby nie zrobiły się wyścigi o rangi.
"Kaktusy na dłoniach by wyrastały, gdyby"

Offline Boltos

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #22 dnia: 04.09.2011, 16:56:23 »
ja jestem na nie :)
wtedy ludzie będą kopiować z innych for różnego typu poradniki żeby wbić sobie jak największą reputacje.
Rangi od x postów też nie powinny tutaj mieć swojego miejsca bo po prostu będzie wielkie spamowanie żeby mieć inny kolor nicku :/

Co najwyżej można dać " Lubię To " ( Bez "Nie lubię tego :D ) Ale najlepiej żeby to się nie zliczało w formie reputacji i nie było pokazywane w profilu :)

Tyle ode mnie

Przy zmianie rangi np. tych dwóch pierwszych nie zmienia się kolor i raczej dla innych też się nie zmieni oprócz MOD i zarząd.

Offline sHiz

  • Użytkownik
  • Reputacja: -3
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;-)
  • Steam_ID: 0:1:3298849
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #23 dnia: 05.09.2011, 15:58:24 »
Ranking dobry pomysł ale jeżeli ktoś ma 46 wiadomości i ma "Nowy użytkownik " to ciekawe jaki jest przedział rang. 

Offline Boltos

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #24 dnia: 05.09.2011, 17:37:12 »
Użytkownik od 50 postów.

Offline sbH

  • Nowy użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • HI FRIEND !
  • Steam_ID: 0:0:1358686
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #25 dnia: 05.09.2011, 19:48:51 »
Rangi od ilości postów? bezsens + dodatkowa robota dla moderatorów bo będzie niesamowity SPAM, żeby mieć więcej postów. Również jestem za postem Vojaka, prostota będzie lepsza niż jakieś przereklamowane nazwy tj gibon, piwo etc.

Offline JSokol

Odp: Reputacja
« Odpowiedź #26 dnia: 05.09.2011, 22:57:59 »
Wyłączyłem wyświetlanie ilości wysłanych wiadomości - bo to rzeczywiście może napędzać spamowanie. Rangi pozostaną, ale mocno je zmodyfikowałem i to się samo zaktualizuje przy napisaniu przez kogoś posta. Powinno to ograniczyć kuszenie niektórych do bezsensownego nabijania postów.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline Rejuu

  • Użytkownik
  • Reputacja: -5
  • Płeć: Mężczyzna
  • MAGICZNY
    • ESL
  • Steam_ID: 0:0:21569280
Odp: Reputacja
« Odpowiedź #27 dnia: 06.09.2011, 08:54:29 »
Nazwa reputacja jest najlepsza, wiec to moim zdaniem powinno zostać. A rangi od "x" postów powinny być proste i zabawne (np. krasnal)albo całkowicie zwykłe (np. użytkownik)
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."