Autor Wątek: Odp: Co sprawia Ci przyjemność  (Przeczytany 6560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

C47

  • Gość
Odp: Co sprawia Ci przyjemność
« dnia: 28.01.2013, 21:58:14 »
Myślę, że nie będę rozpoczynał nowego wątku bo tytuł tego tematu jest adekwatny do mojej odpowiedzi a Forum trzeba jakoś rozruszać! :)

Moje hobby, tak? Hmm myślę, że coś by się znalazło, zacznę może od jednego z moich "ulubionych":

Od 3-4 lat interesuje się skryptem phpBB by Przemo, postawiłem na nim co najmniej kilkadziesiąt for, jedne przetrwały kilka miesięcy, jedne miesiąc, w każdym razie co forum to moje zainteresowanie tym skryptem wzrastało, znane sieci przechodziły z Przema na IPB, ja jednak zostawałem i jestem na nim aż do dzisiaj, uwielbiam stawiać fora na tym skrypcie, gdy coś mi nie wychodzi to nawet nie denerwuje się zbytnio, lubię szukać błędu, rozwiązania lub pomyśleć dłuższą chwilę co może go powodować, niestety za modyfikacje nie zabrałem się do tej pory, zawsze brakowało czasu na jakąś głębszą naukę PHP, teraz jestem w technikum na informatyce, myślę, że dzięki temu lepiej poznam PHP i coś zacznę robić ciekawszego niż stawianie for.

Obecnie od kilku dni zajmuje się nowym forum o skryptach (Przemo, phpbb, webspell, mybb), mam już własny styl i teraz bawię się modyfikacjami, uwielbiam to robić, jest to moje ulubione zajęcie (nawet lepsze niż jakaś tam gra, od prawie dwóch tygodni nie grałem :D), myślę, że teraz to wypali i przy okazji nauczę się czegoś nowego od użytkowników lepszych ode mnie (jeśłi tacy pojawią się na moim Forum) :D

Dobra, więcej chyba nic nie wymyślę a nie będę się rozpisywał o swoim Forum bo nie chcę aby mój post został potraktowany jak reklama (dlatego też nie podaję adres :P)