Autor Wątek: pomóżcie  (Przeczytany 6877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline face

pomóżcie
« dnia: 12.03.2013, 20:11:05 »
Siemano !!!!
Mam problem ze steam i jak włączam komputer to po reinstal steama jest wszystko ok tylko cs 1.6 się ładuje i potem wyskakuje jakiś error i mi się wyłacza. To jest 1 problem , a 2 to jak włączam kompa to mi się wyskakuje steam że nie ma połączenia ze internetem ze steam i po tym robię reinstal i działa na 1 dzień potem to samo
Nie wiem czy to wina aktualizacji która wyszła ale widziałem na tej stronie ze takiemu jednemu zrobiliście aktualizacje ja też bym prosił o aktualizacje. Mój steam ID to STEAM_0:0:61506072. Proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline glutex

  • Użytkownik
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mamamba
    • UgTeam.eu
  • Steam_ID: 0:0:37251123
Odp: pomóżcie
« Odpowiedź #1 dnia: 12.03.2013, 22:04:42 »
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." – Terry Pratchett.

Nie podałeś żadnych konkretnych informacji na temat Twoich problemów, więc nie spodziewaj się, że ktoś z fusów wywróży na czym polega Twój kłopot.


┌∩┐(◕_◕)┌∩┐

Offline JSokol

Odp: pomóżcie
« Odpowiedź #2 dnia: 12.03.2013, 23:35:44 »
Jak pojawiają Ci się błędy, to zrób screenshota i wrzuć wtedy tutaj, albo skopiuj treść błędu i wklej nam tutaj.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.