Autor Wątek: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA  (Przeczytany 23059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JSokol

Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« dnia: 19.11.2011, 14:05:57 »
Cześć :)

Pewnie z czasem postanie w tym dziale szczegółowy regulamin admin, ale zanim to będzie, to mam "kilka uwag na początek":
- admini nie przeklinają
- piszą poprawnie po polsku
- starają się utrzymać kulturę na serwerze
- zanim zbanujecie, korzystajcie ze slapów, kicków, bany niech będą ostatecznością
- nie spinają się (błagam! :D)
- bierzcie czynny udział w życiu forum, póki co niektórzy admini mają jednego napisanego posta (tego z podaniem :P )
- jeżeli serwer jest pusty a chcecie pograć, to nie czekajcie aż się zapełni, tylko sami spróbujcie go rozkręcić! Od tego między innymi jest administrator serwera i mam nadzieję, że będziecie się do tego stosować
- jeżeli ludziom ewidentnie dana mapa nie leży i proszą o zmianę, to wiecie jaka jest Wasza rola ;) zawsze można dać jakąś inną mapkę, byle serwer nie zamienił się w dd2 only :P jak jest mało ludzi to możecie zmienić na mniejszą mapkę itp
- nie nadużywajcie flag! Opcji adminowania używajcie tylko wtedy kiedy trzeba, w pozostałych przypadkach po prostu cieszcie się grą ;)
- to że na @say nie pojawia się Wasz nick, nie znaczy że jesteście anonimowi, bo są jeszcze logi serwera ;> :D
- ADMINI NIE KŁÓCĄ SIĘ ZE SOBĄ NA SERWERZE ANI NA FORUM! Chyba, że na @say_team albo na ukrytym dziale forum - tam możecie się na siebie napinać do upadłego i tam będziemy rozwiązywać spory (chociaż mam nadzieję że takich nie będzie)

Musiałem to wypisać, bo jednak jakiś porządek musi być.
Jeśli komuś te warunki nie odpowiadają to nie ma co się męczyć, po prostu dajcie znać ;)

Jak coś jeszcze mi się przypomni, to dopiszę.
Jak chcecie coś od siebie dodać, to walcie śmiało.

Aaa, jeżeli będą konkursy to Wy też możecie w nich brać udział, tylko ja je organizuję, więc tylko ja w nich udziału nie biorę. Jakby ktoś miał do Was o to problem to piszcie do mnie.
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline lol2x

  • Użytkownik
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moderator Globalny
    • eHardware.pl
  • Steam_ID: 0:0:16363644
Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #1 dnia: 19.11.2011, 14:44:33 »
Siemka, jakaś lista adminów będzie na forum?

Offline novice

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Manager
  • Steam_ID: 0:0:22152393
Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #2 dnia: 19.11.2011, 14:54:39 »
Proponuję zrobić ją w tym dziale.
Lista adminów :
- xeed1
- szklo ;[
- novice

Offline JSokol

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #3 dnia: 19.11.2011, 14:55:57 »
A ta lista Wam nie działa? :P
http://banid.pl/forum/index.php?action=groups;sa=members;group=10


Aaaa i jak jest ten obrazek: http://banid.pl/forum/Themes/inferno/images/premium.png to mógłby ktoś zrobić w tym samym stylu zamiast gwiazdki dać @ i zamiast Premium dać FFA? :D
Też png, też przezroczyste tło i te same wymiary? :D i kolor pod kolor grupy @FFA :>
« Ostatnia zmiana: 19.11.2011, 14:57:28 wysłana przez JSokol »
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline feever

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #4 dnia: 19.11.2011, 18:16:55 »
Aaaa i jak jest ten obrazek: http://banid.pl/forum/Themes/inferno/images/premium.png to mógłby ktoś zrobić w tym samym stylu zamiast gwiazdki dać @ i zamiast Premium dać FFA?
Też png, też przezroczyste tło i te same wymiary?  i kolor pod kolor grupy @FFA :>
Nazwa czcionki? :)
RzeZnia.eu TP [ESL Maps] Steam IP: 193.33.176.122:27015

Offline novice

  • Użytkownik
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Manager
  • Steam_ID: 0:0:22152393
Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #5 dnia: 19.11.2011, 18:20:18 »
Aaaa i jak jest ten obrazek: http://banid.pl/forum/Themes/inferno/images/premium.png to mógłby ktoś zrobić w tym samym stylu zamiast gwiazdki dać @ i zamiast Premium dać FFA?
Też png, też przezroczyste tło i te same wymiary?  i kolor pod kolor grupy @FFA :>
Nazwa czcionki? :)

http://new.myfonts.com/WhatTheFont/


Offline JSokol

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #7 dnia: 19.11.2011, 18:38:26 »
Wow, ale fajna stronka :D nie wiedziałem że coś takiego jest ;P

Tam użyłem bodaj czcionki Ubuntu :P
Ale można przerobić wszystkie obrazki na jakiś jednolity styl ;) i od razu dorobić obrazek administratora i moderatora ;) Byłbym bardzo wdzięczny, bo ja w graficzne klocki jestem słaby
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline feever

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #8 dnia: 19.11.2011, 18:43:06 »
Zrobię nowe, ale na poniedziałek.

Co do serwera, tutaj pisać czy w temacie ogólnodostępnym dla wszystkich?

RzeZnia.eu TP [ESL Maps] Steam IP: 193.33.176.122:27015

Offline JSokol

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #9 dnia: 19.11.2011, 19:01:30 »
Zrobię nowe, ale na poniedziałek.

Co do serwera, tutaj pisać czy w temacie ogólnodostępnym dla wszystkich?
Kiedy dasz radę wtedy zrób :) Nie pali się ;)
Z serwerem to wedle uznania - możesz na ogólnym, możesz tutaj, zależy jak ostro chcesz się wypowiedzieć ;) Możliwe że Pio jeszcze "trzy grosze" zmieni jak znajdzie chwil parę, to może trochę lepiej będzie wszystko śmigać ;)
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline feever

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #10 dnia: 19.11.2011, 19:08:03 »
No to może lepiej tutaj.

Tak jak już wcześniej pisałem pingi skaczą do ok 250ms, mocne ściny nawet przy grze 1on1.
RzeZnia.eu TP [ESL Maps] Steam IP: 193.33.176.122:27015

Offline JSokol

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #11 dnia: 19.11.2011, 19:46:14 »
No to może lepiej tutaj.

Tak jak już wcześniej pisałem pingi skaczą do ok 250ms, mocne ściny nawet przy grze 1on1.
I to jest problem...
Bo serwer stoi na maszynie na której stoi cała banidowa machineria, więc możliwe że te skoki leżą albo po stronie lokalizacji (Gdynia czy tam Gdańsk) albo po stronie przeciążeń serwera jako całości w tym konkretnych momentach :/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline feever

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #12 dnia: 19.11.2011, 20:10:19 »
To może warto pomyśleć o współpracy z jakąś dobrą firmą hostingową? To tylko pytanie i chciałbym znać Twoje zdanie na ten temat.
RzeZnia.eu TP [ESL Maps] Steam IP: 193.33.176.122:27015

Offline JSokol

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #13 dnia: 19.11.2011, 21:34:58 »
To może warto pomyśleć o współpracy z jakąś dobrą firmą hostingową? To tylko pytanie i chciałbym znać Twoje zdanie na ten temat.
Próbowałem z dwoma firmami z najwyższej (wg mnie) półki, ale nikt serwera 1000fps zasponsorować nie chce. Ale chyba będę musiał do sprawy podejść od nowa tylko że z niższymi wymaganiami z mojej strony ;/
Pozwalam sobie ignorować wiadomości typu "jesteś?" i "cześć". Nie ignoruję wiadomości konkretnych, sensownych - w których od razu przechodzicie do sedna sprawy a ja w wolnym czasie odpisuję.

Offline feever

Odp: Witamy w gronie adminów serwera Banid FFA
« Odpowiedź #14 dnia: 20.11.2011, 06:25:52 »
Taa baner z przekierowaniem na pół forum i mamy 1000FPS :D

Szczerzę, liczę że dogadasz się z progameres lub shooters ;)
RzeZnia.eu TP [ESL Maps] Steam IP: 193.33.176.122:27015